0Shares

Dy këngëtarët e rinj, Dielli dhe Leoni, me t’u bashkuar me produksionin Alfoxe Music kanë lansuar dhe projektin e tyre të parë “M’len Me Desh”, këngë me të cilën kanë performuar nëpër emisionet e vitit të ri.

Klikimet në YouTube nuk kanë munguar kjo falë paraqitjes mjaft të mirë të Diellit dhe Leonit.

Alfoxe Music së shpejti kthehet projekte të reja me këngëtare të ndryshëm, ndërsa edhe Dielli dhe Leoni janë pjesë e këtyre projekteve, me këngë dhe videoklip të ri.

Të Ngjajshme

Portali Telegrafi ka kënaqësinë t'u ofrojë forum të lirë për komente dhe diskutim. Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me përjashtim të menjëhershëm nga komentimi. Ju lutem lexoni rregullat këtu.

Shfaq Komentet (0)