0Shares

Dy pacientë të shtrirë në spital flasin me njëri-tjetrin:
– Çfarë të gjeti ty?
– Nuk i bleva gruas veturë. E ty?
– Unë gruas time i bleva veturë…

Të Ngjajshme

Portali Telegrafi ka kënaqësinë t'u ofrojë forum të lirë për komente dhe diskutim. Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me përjashtim të menjëhershëm nga komentimi. Ju lutem lexoni rregullat këtu.

Shfaq Komentet (0)