0Shares

Trajneri i përfaqësueses së Francës, Didier Deshamps, thotë se pavarësisht disfatës ndaj Spanjës ata bënë një paraqitje të mirë në takimin e mbrëmshëm.

“Kishte situata të cilat nuk ishin të favorshme për ne. Por ne kishim raste, madje 10. Ne nuk turpërohemi. Mund të kishte qenë krejtësisht ndryshe”.

“Ne bëmë gjëra të bukura. Spanja është ende Spanjë. Ne luftuam dhe kishim mbështetje edhe kur mbetëm me 10 lojtarë”, ka thënë Deschamps. /Telegrafi/

Të Ngjajshme

Portali Telegrafi ka kënaqësinë t'u ofrojë forum të lirë për komente dhe diskutim. Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me përjashtim të menjëhershëm nga komentimi. Ju lutem lexoni rregullat këtu.

Shfaq Komentet (0)