0Shares

Ministri i Bujqësisë Memli Krasniqi nuk ka shkuar të raportojë për raportin financiar të vitit të shkuar para anëtarëve të Komisionit Parlamentar për Bujqësi.

Krasniqi në vend të tij e kishte dërguar sekretarin e kësaj Ministrie Kapllan Halimi.

Por, deputetët e Komisionit Adem Salihaj, Time Kadrijaj dhe Shaip Muja refuzuan sekretarin për raportim ngase sipas tyre shkelet rregullorja e punës së Kuvendit. /Telegrafi/

Të Ngjajshme

Portali Telegrafi ka kënaqësinë t'u ofrojë forum të lirë për komente dhe diskutim. Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me përjashtim të menjëhershëm nga komentimi. Ju lutem lexoni rregullat këtu.

Shfaq Komentet (0)