0Shares

Turisti i paemëruar që ishte bërë pjesë e një organizimi tradicional me dema në Terceira të Portugalisë, është lënduar keq.

Derisa ishte duke filmuar me iPad, ai as që është larguar dhe ka qëndruar pranë demit të fuqishëm, transmeton Telegrafi.

Videoja që mund ta shihni më poshtë, e tregon atë duke u goditur dhe hedhur disa herë në ajër.

Nuk bëhet e ditur se çfarë lëndime ka marrë ky njeri, por besohet se ato nuk janë me pasoja për jetën. /Telegrafi/

Të Ngjajshme

Portali Telegrafi ka kënaqësinë t'u ofrojë forum të lirë për komente dhe diskutim. Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me përjashtim të menjëhershëm nga komentimi. Ju lutem lexoni rregullat këtu.

Shfaq Komentet (0)