0Shares

Sulmuesi i Borussia Dortmundit, Ousmane Dembele është i vetëdijshëm për interesimin e Barcelonës për të.

Drejtori i Barcelonës, Robert Fernandez, e ka talentin francez në pjesën e epërme të listën së tij të blerjeve dhe këtë e di edhe Dembele, i cili ka folur rreth një interesimi të mëparshëm.

Dembele zbulon kontaktin me Barcelonën Dembele zbulon kontaktin me Barcelonën

“Barça? Kam pasur shumë kontakte, mund të shkoja atje vitin e kaluar”, zbuloi Dembele në Telefoot.

“Tregu i transferimeve është i tillë, kështu është futbolli”, përcjell Telegrafi.

Dembele “pëlqen” transferimin e Lindelofit, tifozët e Unitedit shpresojnë në transferimin e tij (Foto) Dembele “pëlqen” transferimin e Lindelofit, tifozët e Unitedit shpresojnë në transferimin e tij (Foto)

“Sa herë që Sam Umtiti dhe Lucas Digne vijnë, bëjmë pyetje rreth klubeve dhe më kanë folur për Barçën duke thënë se është mirë…”.

“Nëse jam i sigurt që do të qëndroj te Borussia? Po, mendoj se po”, përfundoi talenti francez. /Telegrafi/

Të Ngjajshme

Portali Telegrafi ka kënaqësinë t'u ofrojë forum të lirë për komente dhe diskutim. Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me përjashtim të menjëhershëm nga komentimi. Ju lutem lexoni rregullat këtu.

Shfaq Komentet (0)