0Shares

Trajneri i Spanjës, Vicente Del Bosque, ka qeshur me fjalët e trajnerit të Real Maderidit, Jose Mourinho, i cili ka thënë se përzgjedhësi spanjoll ka më shumë kohë për deklarata sesa ai.

Strategu portugez është pyetur rreth nominimit për çmimin e trajnerit më mirë të vitit, ndërsa ai ka thënë se ka më pak kohë për të folur rreth tij, në krahasim me konkurrentët e tij, Del Bosque dhe Pep Guardiola.

“Unë punoj çdo ditë, nëse dëshironi mund të më shihni nga ora 9:30 e mëngjesit. Unë nuk i vlerësoj fjalët e tij”.

“Kur i dëgjova fjalët e Mourinhos, qesha, sepse është fakt se ne nuk garojmë deri në janar”, ka thënë Del Bosque për Cope Radio. /Telegrafi/

Të Ngjajshme

Portali Telegrafi ka kënaqësinë t'u ofrojë forum të lirë për komente dhe diskutim. Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me përjashtim të menjëhershëm nga komentimi. Ju lutem lexoni rregullat këtu.

Shfaq Komentet (0)