0Shares

Sulmuesi i Tottenhamit, Jermain Defoe, e ka quajtur David Beckhamin ‘lojtar fantastik’ dhe publikisht e ka ftuar atë që të shqyrtojë një kalim te White Hart Lane.

“Ai mund të vijë te Spursat nëse dëshiron. Ai është lojtar fantastik dhe mendoj se ai i kontribon futbollit”.

“Nëse flisni për dikë që ka bërë gjithcka në futboll dhe të ketë dëshirë të luajë përsëri, atëherë kjo do të thotë diçka. Ai është legjendë e futbollit”, ka thënë Defoe.

Beckham është i lirë për të luajtur për tri muaj në Evropë pasi deri në mars kampionati amerikan MLS nuk është aktiv.

Të Ngjajshme

Portali Telegrafi ka kënaqësinë t'u ofrojë forum të lirë për komente dhe diskutim. Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me përjashtim të menjëhershëm nga komentimi. Ju lutem lexoni rregullat këtu.

Shfaq Komentet (0)