0Shares

Portieri i Manchester United, David De Gea, beson se Djajtë e Kuq janë në avantazh pasi Real Madridi nuk e ka në portë kapitenin Iker Casillas.

“Secilën herë që Iker Casillas nuk është aty, është një mungesë e madhe për Realin”.

“Kjo është një humbje e madhe pasi ai është kapiten i Real Madridit dhe Spanjës. Por Reali ka dy portierë të tjerë të cilët mund ë luajnë po aq mirë sa Casillas”, ka thënë De Gea. /Telegrafi/

Të Ngjajshme

Portali Telegrafi ka kënaqësinë t'u ofrojë forum të lirë për komente dhe diskutim. Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me përjashtim të menjëhershëm nga komentimi. Ju lutem lexoni rregullat këtu.

Shfaq Komentet (0)