0Shares

Skena të reja shumë qesharake, janë pjesë e episodit më të ri të “Kafeneja Jonë”.

Në këtë episod martohet Tezja Gane me Fetahun dhe mysafir special është Robert Berisha.

Reagimet e papritura të Kokaqes ndodhin në këtë episod, pasi që xhelozon në Fionën që i pëlqen Roberti.

Episodin e 12-të të “Kafeneja Jone” e gjeni online në kanalin zyrtar në GjirafaVideo: kafeneja.gjirafa.com

Më këtë episod përfundon ky sezon dhe prej shtatorit do të fillojë sezoni i ri. /Telegrafi/

Videot zyrtare: https://kafenejagjirafa.gjirafa.com

Të Ngjajshme

Portali Telegrafi ka kënaqësinë t'u ofrojë forum të lirë për komente dhe diskutim. Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me përjashtim të menjëhershëm nga komentimi. Ju lutem lexoni rregullat këtu.

Shfaq Komentet (0)