0Shares

Sezoni i darkave në ambient të jashtëm është duke trokitur. Imagjinoni një mbrëmje romantike, mes qirinjve, buzë një pishine me njeriun e zemrës.

Situata duket tejet ndjellëse, por çfarë duhet të veshim për ta kompletuar mbrëmjen në mënyrën e duhur?!

Ne ju sjellim disa kombinime interesante, se çfarë mund të vishni këto darka në ambient të hapur, në mënyrë që të dukeni bukur, edhe kur orëve të vona fillon të freskojë.

Shfletoni galerinë dhe zgjidhni ‘outfit-in’ tuaj të preferuar, për darkën me “të veçantin”.

Të Ngjajshme

Portali Telegrafi ka kënaqësinë t'u ofrojë forum të lirë për komente dhe diskutim. Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me përjashtim të menjëhershëm nga komentimi. Ju lutem lexoni rregullat këtu.

Shfaq Komentet (0)