0Shares

Pas një kohe të gjatë solli një projekt të ri muzikor.

‘Four Seasons’, titullohet kënga e re e Dafina Zeqirit, i cili është shoqëruar edhe me videoklip.

E suksesi i kësaj kënge ka motivuar këngëtaren shqiptare që të filloi punën për këngën e re, transmeton Telegrafi.

Kështu së paku ka bërë të ditur Dafi përmes një fotografie të publikuar në llogarinë personale në Instagram.

Neve na mbetet të shohim se për çfarë kënge bëhet fjalë, por padyshim që pritet të bëhet hit.

Ndryshe, kënga e fundit e Zeiqirit është shikuar mbi 1.1 milion shikime në YouTube. /Telegrafi/

Të Ngjajshme

Portali Telegrafi ka kënaqësinë t'u ofrojë forum të lirë për komente dhe diskutim. Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me përjashtim të menjëhershëm nga komentimi. Ju lutem lexoni rregullat këtu.

Shfaq Komentet (0)