0Shares

Ylli shqiptar, Dafina Zeqiri, çdo herë e më shumë po tregon që pasioni i saj për surprizat është shumë i madh...

Për vitin 2013 këngëtarja ka premtuar shumë surpriza për adhuruesit e saj, projekte të cilat ajo i ka realizuar në Amerikë.

Edhe pse ende nuk ka sjellë klip prej atij të fundit “Tonight” me ish te dashurin Ledri Vula, për festat e fundvitit ajo publikoi këngën e saj më të re nga albumi më i ri të cilin do e publikojë shumë shpejt.

Ndërsa agjenda e Dafinës, është e tejet mbushur me plane e projekte, të cilat ajo do i lë surprizë për adhuruesit e saj.

“Ka për të pasur si zakonisht surpriza gjithmonë, javë për javë", ka thënë Dafina, kështu duke pregaditur fansat e saj për ditët në vijim.

Të Ngjajshme

Portali Telegrafi ka kënaqësinë t'u ofrojë forum të lirë për komente dhe diskutim. Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me përjashtim të menjëhershëm nga komentimi. Ju lutem lexoni rregullat këtu.

Shfaq Komentet (0)