0Shares

Dafina Zeqiri është shprehur e kënaqur me suksesin e projektit të saj të fundit, “Veç ti”.

“Puna dhe përkushtimi im i madh ndaj kësaj kënge dhe videoklipi ka treguar rezultatet e veta dhe po ndjehem e kënaqur që ky projekt po pëlqehet në publik”, ka thënë ajo për Zëri.

Dafina po ashtu ka premtuar se së shpejti do të sjellë projekte të reja, të cilat shpreson të kenë të njëjtin sukses. /Telegrafi/

Të Ngjajshme

Portali Telegrafi ka kënaqësinë t'u ofrojë forum të lirë për komente dhe diskutim. Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me përjashtim të menjëhershëm nga komentimi. Ju lutem lexoni rregullat këtu.

Shfaq Komentet (0)