0Shares

Edhe një Dafinë tjetër është duke synuar të dominojë në skenën e muzikës shqiptare. Pas Dafina Zeqirit dhe Dafina Rexhepit, është Dafina Dauti që premton të sjellë krijime të reja muzikore.

Krijuesja e hitit “Pse ik prej meje”, Dafina Dauti, thotë se është e kënaqur me mënyrën se si po ec karriera e saj dhe premton befasi për adhuruesit e saj.

“Jam shumë e lumtur që karriera muzikore po vazhdon me sukses. Jam duke punuar edhe më shumë në mënyrë që adhuruesit e mi të mos zhgënjehen asnjëherë”.

“Jam duke përgatitur befasi për adhuruesit e mi, shumë shpejt do të bëhen publike projektet e reja muzikore”, ka thënë këngëtarja për “Zëri”.

Përveç projekteve të reja në këngë, ajo së fundi ishte imazh i pijes energjike “Golden Eagle”. /Zëri/Telegrafi/

Të Ngjajshme

Portali Telegrafi ka kënaqësinë t'u ofrojë forum të lirë për komente dhe diskutim. Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me përjashtim të menjëhershëm nga komentimi. Ju lutem lexoni rregullat këtu.

Shfaq Komentet (0)