0Shares

Aktorja Penelope Cruz raportohet se do të bëhet edhe një herë nënë.

Sipas shtojcës Page Six të New York Post, aktorja dhe burri i saj Javier Bardem presin binjakë. Dyshja tashmë kanë djalin dyvjeçar Leonardo.

Cruz dhe Bardem u martuan në qershor të vitit 2010 në një ceremoni intime në një shtëpi në Bahame./Telegrafi/

Të Ngjajshme

Portali Telegrafi ka kënaqësinë t'u ofrojë forum të lirë për komente dhe diskutim. Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me përjashtim të menjëhershëm nga komentimi. Ju lutem lexoni rregullat këtu.

Shfaq Komentet (0)