0Shares

Reperi i Babastars, Cozman, duket se po bëhet gati për turneun veror.

Ai në një foto të publikuar në Instagram shihet se si përshëndet adhuruesit e flaktë të tij.

“Ju dua të gjithëve”, ka shkruar reperi në rrjetin social.

Lajmet e fundit rreth Babastars Lajmet e fundit rreth Babastars

Cozy po vazhdon të shijojë suksesin e këngës “Yamborghini” të lansuar kohë më parë.

Ai pritet të publikojë edhe një projekt tjetër për këtë verë dhe po ashtu edhe këngën “High4Real” me komplet Babastars.

/Telegrafi/

Love u All….. #BABASTARS

A post shared by COZMAN – BABASTARS 🇬🇧🇽🇰🇦🇱 (@cozman) on Jun 19, 2017 at 5:23am PDT

Të Ngjajshme

Portali Telegrafi ka kënaqësinë t'u ofrojë forum të lirë për komente dhe diskutim. Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me përjashtim të menjëhershëm nga komentimi. Ju lutem lexoni rregullat këtu.

Shfaq Komentet (0)