0Shares

Trajneri i Juventusit, Antonio Conte, ishte i ngazëllyer me paraqitjen e dy golave të Paul Pogba, në fitoren ndaj Udineses.

I pyetur rreth ngjashmërisë së Pogba me Frank Rijkaard, Conte ka thënë se të dy kanë karakteristika të ngjashme.

“Ata kanë karakteristika të ngjashme, por Paul ka nevojë të zhvillohet për t’u bërë një prej lojtarëve më të mirë në botë në rolin e tij”, ka thënë Conte. /Telegrafi/

Të Ngjajshme

Portali Telegrafi ka kënaqësinë t'u ofrojë forum të lirë për komente dhe diskutim. Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me përjashtim të menjëhershëm nga komentimi. Ju lutem lexoni rregullat këtu.

Shfaq Komentet (0)