0Shares

Trajneri i Juventusit, Antonio Conte, ka thënë se nuk po brengoset me formën jo të mirë të skuadrës së tij. Kujtojmë se në shtatë ndeshjet e fundit Bianconerët kanë fituar vetëm dy sosh.

“Nuk mund të them se po kalojmë një periudhë të vështirë nëse e shikoj pozitën e ekipit në tabelë”.

“Rezultatet e fundit nuk më brengosin. Nuk mund t’i shikoni vetëm rezultatet. Përveç ndeshjes ndaj Sampdorias, kurrë nuk kam qenë i pakënaqur me paraqitjet tona. Thjeshtë nuk patëm fat”, ka deklaruar Conte. /Telegrafi/

Të Ngjajshme

Portali Telegrafi ka kënaqësinë t'u ofrojë forum të lirë për komente dhe diskutim. Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me përjashtim të menjëhershëm nga komentimi. Ju lutem lexoni rregullat këtu.

Shfaq Komentet (0)