0Shares

Presidenti i Clujit, Arpad Paszkany, ka deklaruar se ata vërtetë kanë dashur që ta shmangin Interin në shortin e Europa Ligës.

”Unë kam thënë edhe më parë se ne vërtetë deshëm ta shmangim Interin dhe Atletico Madridin, por nuk e arritëm këtë”.

”Sidoqoftë, ne ende kemi 50 për qind mundësi që të shkojmë tutje. Do të jetë tejet e rëndësishme për ne që të shënojmë një gol në Milano”.

”Do të thotë shumë për ne që ta luajmë ndeshjen e kthimit në Rumani”, ka thënë presidenti Arpad. /Telegrafi/

Të Ngjajshme

Portali Telegrafi ka kënaqësinë t'u ofrojë forum të lirë për komente dhe diskutim. Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me përjashtim të menjëhershëm nga komentimi. Ju lutem lexoni rregullat këtu.

Shfaq Komentet (0)