0Shares

Pas euforisë së Vitit të Ri, një prostitutë e pyet tjetrën:

  • Çka ke kërkuar nga Babadimri?
  • 50 euro, njësoj si nga të gjithë të tjerët…

Të Ngjajshme

Portali Telegrafi ka kënaqësinë t'u ofrojë forum të lirë për komente dhe diskutim. Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me përjashtim të menjëhershëm nga komentimi. Ju lutem lexoni rregullat këtu.

Shfaq Komentet (0)