0Shares

Këngëtarja shqiptare, Çiljeta, ka konfirmuar projektin e ri.

Ajo ka publikuar trailerin e projetit të ri i cili është një bashkëpunim me reperin kosovar, Trim Jetullahun.

Lajmet e fundit nga yjet seksi shqiptare (Foto/Video) Lajmet e fundit nga yjet seksi shqiptare (Foto/Video)

Projekti titullohet “Bubu”.

Muzika është punuar nga Elgit Doda kurse projekti pritet të lansohet së shpejti. /Telegrafi/

Të Ngjajshme

Portali Telegrafi ka kënaqësinë t'u ofrojë forum të lirë për komente dhe diskutim. Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me përjashtim të menjëhershëm nga komentimi. Ju lutem lexoni rregullat këtu.

Shfaq Komentet (0)