0Shares

Ylli shqiptar, Çiljeta Xhilaga, ka konfirmuar se brenda javës së ardhshme ajo do të bëhet nënë e fëmiut të saj, që pritet të jetë i gjinisë mashkullore.

Këngëtarja ka vendosur që edhe ditën e lindjes ta caktojë vet, pasi preferon që të sjellë në jetë fëmiun e saj të parë me anë të operacionit.

“Kam vendosur të bëj lindje me operacion, për të qenë më e sigurt dhe për ta pasur në kontroll këtë lindje”, ka theksuar ajo për gazetën Panorama.

I biri i këngëtares seksi do të jetë rreth 3 kg e 200 gram dhe do të sillet në jetë me anë të një operacioni në spitalin grek të Tiranës. /Telegrafi/

Të Ngjajshme

Portali Telegrafi ka kënaqësinë t'u ofrojë forum të lirë për komente dhe diskutim. Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me përjashtim të menjëhershëm nga komentimi. Ju lutem lexoni rregullat këtu.

Shfaq Komentet (0)