0Shares

Reperi Chris Brown është fotografuar duke mbajtur në duar një flamur të vogël kuqezi.

Besojeni ose jo, por është 100 % e vërtetë. Reperi kontrovers, Chris Brown, i cili së fundi ka qenë pjesë e pandashme e mediave rozë për shkak të lidhjes së tij me yllin Rihanna, si duket e ka edhe një simbol që e pëlqen.

Ai është fotografuar në disa poza të ndryshme, duke mbajtur shumë afër zemrës flamurin tonë kombëtar. Në foto, reperi me famë botërore, Brown, paraqitet së bashku me stilistin e njohur, me prejardhje shqiptare, Ludovik Tunaj, i njohur me emrin e tij artistik, Ludo Lee.

Ndryshe, fotografitë janë bërë mbrëmë gjatë ndarjes së çmimeve Oscar. /Dukagjini/

Të Ngjajshme

Portali Telegrafi ka kënaqësinë t'u ofrojë forum të lirë për komente dhe diskutim. Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me përjashtim të menjëhershëm nga komentimi. Ju lutem lexoni rregullat këtu.

Shfaq Komentet (0)