0Shares

Mbrojtësi i Interit, Cristian Chivu, thotë se Wesley Sneijder ka të drejt të kalojë te Galatasaray, teksa thotë se ekipi ka nevojë për të.

“A është situata e njëjtë sikurse kur kam qenë unë te Roma? Jo, është ndryshe. Atë kohë është publikuar në gazeta se unë e kam dëmtuar Romën duke refuzuar Realin. Unë u largova pasi të gjithë më ofenduan”.

“Këtu klubi dhe ekipi janë prapa Sneijderit, kështu Wesley ka të drejt të thotë po ose jo. Këhstu, të shohim si mbaron. Sidoqoftë, shpresoj që Sneijderi të qëndrojë, pasi Interi ka shumë nevojë për të”, ka thënë Chivu.

Të Ngjajshme

Portali Telegrafi ka kënaqësinë t'u ofrojë forum të lirë për komente dhe diskutim. Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me përjashtim të menjëhershëm nga komentimi. Ju lutem lexoni rregullat këtu.

Shfaq Komentet (0)