0Shares

Qendërmbrojtësi i Sunderlandit, Carlos Cuellar, e ka krahasuar sulmuesin e Manchester Unitedit, Javier Hernandez, me legjendën madrilene, Raul Gonzalez.

“Është i mençur, lëviz mirë në çdo pjesë. Në këtë aspekt, është si Rauli”.

“Ai i pret të gjithë topat e kthyer dhe është i njohur për faktin se gjithmonë gjendet në vendin e duhur”, citon El Pais fjalët e Cuellar. /Telegrafi/

Të Ngjajshme

Portali Telegrafi ka kënaqësinë t'u ofrojë forum të lirë për komente dhe diskutim. Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me përjashtim të menjëhershëm nga komentimi. Ju lutem lexoni rregullat këtu.

Shfaq Komentet (0)