0Shares

Chelsea është duke synuar të transferojë mbrojtësin e Real Madridit, Marcelo.

Me Ashley Cole që do të jetë pa kontratë në fund të sezonit, Chelsea është duke punuar në drejtim për të gjetur zëvendësim kualitativ dhe është i interesuar në Marcelon.

CalcioMercato.it shkruan se Chelsea përgatitet të ofrojë 30 milionë euro për brazilianin, i cili aktualisht është duke u rikuperuar nga lëndimi. /Telegrafi/

Të Ngjajshme

Portali Telegrafi ka kënaqësinë t'u ofrojë forum të lirë për komente dhe diskutim. Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me përjashtim të menjëhershëm nga komentimi. Ju lutem lexoni rregullat këtu.

Shfaq Komentet (0)