0Shares

Sulmuesi uruguaian, Edinson Cavani, është falënderues që i është dhënë mundësia të luajë për Napolin dhe ka lënë të kuptohet se mund ta bartë një kohë të gjatë fanellën e këtij klubi.

“Ditën që shkoi, presidenti De Laurentiis më telefoni për të më uruar. Ky gjest më dha qetësi në mendje dhe në të njëjtën kohë më dha shtytjen e nevojshme për të qëndruar këtu”.

“Mezi pres që të luaj një tjetër sezon me Napolin. I jam falënderues këtij qyteti dhe këtij ekipi”.

“Është e rëndësishme ta ndjesh përkrahjen e tifozëve, sepse kjo më shtyn të jap gjithçka nga vetja”, ka thënë Cavani për Diario Cambio Digital. /Telegrafi/

Të Ngjajshme

Portali Telegrafi ka kënaqësinë t'u ofrojë forum të lirë për komente dhe diskutim. Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me përjashtim të menjëhershëm nga komentimi. Ju lutem lexoni rregullat këtu.

Shfaq Komentet (0)