City e nis keq në shtëpi, Rooney me shokë nxjerrin pikë në Etihad (Video) City e nis keq në shtëpi, Rooney me shokë nxjerrin pikë në Etihad (Video)
Lotito: E ardhmja e Keitas në duart e Tares Lotito: E ardhmja e Keitas në duart e Tares
Rooney ka shënuar golin e 200-të në Ligën Premier, ka vetëm edhe një futbollistë para vetës Rooney ka shënuar golin e 200-të në Ligën Premier, ka vetëm edhe një futbollistë para vetës
Lojtari i Barcelonës, hero i vërtetë – Pas sulmit terrorist ai nuk iku, por ndihmoi të lënduarit dhe për këtë po falënderohet nga të gjithë (Foto) Lojtari i Barcelonës, hero i vërtetë – Pas sulmit terrorist ai nuk iku, por ndihmoi të lënduarit dhe për këtë po falënderohet nga të gjithë (Foto)
Vazhdon çmenduria Rooney, sërish gol – tash shokon Cityn (Video) Vazhdon çmenduria Rooney, sërish gol – tash shokon Cityn (Video)
Avdijajt nuk po i shkon asgjë mirë, dënohet nga gjykata me 40 orë pune në komunitet pasi ofendoi policët Avdijajt nuk po i shkon asgjë mirë, dënohet nga gjykata me 40 orë pune në komunitet pasi ofendoi policët
Treshja e të rinjve të Real Madridit që po kërkon të lërë gjurmë në Ligën Premier (Foto) Treshja e të rinjve të Real Madridit që po kërkon të lërë gjurmë në Ligën Premier (Foto)
Manchester City – Everton, formacionet zyrtare Manchester City – Everton, formacionet zyrtare
Shkëndija fiton derbin e shqiptarëve, mposht Shkupin (Video) Shkëndija fiton derbin e shqiptarëve, mposht Shkupin (Video)
Iniesta mendon seriozisht largimin Iniesta mendon seriozisht largimin
Maqedonia zbulon listën, katër shqiptarë të ftuar për ndeshjen kundër Shqipërisë Maqedonia zbulon listën, katër shqiptarë të ftuar për ndeshjen kundër Shqipërisë
Kalinic arrin te Milani, po i kryen testet mjekësore (Video) Kalinic arrin te Milani, po i kryen testet mjekësore (Video)
Strootmanit nuk i intereson kalimi te Juve Strootmanit nuk i intereson kalimi te Juve
Bonucci kapiten te Milani edhe jashtë fushës – Pas paraqitjes së jashtëzakonshme e detyron Cutronen të paguajë darkë për të gjithë skuadrën (Foto) Bonucci kapiten te Milani edhe jashtë fushës – Pas paraqitjes së jashtëzakonshme e detyron Cutronen të paguajë darkë për të gjithë skuadrën (Foto)
Cancelo: Jam i lumtur, forca Inter Cancelo: Jam i lumtur, forca Inter
Real Madridi pritet ta apelojë kartonin e kuq të Sergio Ramosit Real Madridi pritet ta apelojë kartonin e kuq të Sergio Ramosit
Ndërroi jetë komisionari që i largoi titullin Juventusit dhe ia dha Interit Ndërroi jetë komisionari që i largoi titullin Juventusit dhe ia dha Interit
Zyrtare: Valencia huazon Kondogbian Zyrtare: Valencia huazon Kondogbian
Juventusi i kërkon Milanit dy mesfushorë për Marchision Juventusi i kërkon Milanit dy mesfushorë për Marchision
Cancelo sot nënshkruan me Interin Cancelo sot nënshkruan me Interin