Aliovskin e dëshiron edhe skuadra e njohur italiane Aliovskin e dëshiron edhe skuadra e njohur italiane
Avdijaj fillon stërvitjet me Grasshopperin (Foto) Avdijaj fillon stërvitjet me Grasshopperin (Foto)
Reali e shet Balen për Mbappen Reali e shet Balen për Mbappen
Kasami afër transferimit te skuadra e madhe italiane Kasami afër transferimit te skuadra e madhe italiane
Latifi mund t’i bashkohet gjigantit zviceran Latifi mund t’i bashkohet gjigantit zviceran
Kërcënuan drejtuesit e Real Madridit, arrestohen 4 ultras madrlilenë Kërcënuan drejtuesit e Real Madridit, arrestohen 4 ultras madrlilenë
Prapashtica po shkëlqen te Dinamo e Zagrebit Prapashtica po shkëlqen te Dinamo e Zagrebit
Edhe De Biasi voton dhe jep një deklaratë për mediat Edhe De Biasi voton dhe jep një deklaratë për mediat
Lyoni ngrit ofertën për talentin e Chelseat, zyrtarizimi në fillim të javës Lyoni ngrit ofertën për talentin e Chelseat, zyrtarizimi në fillim të javës
Futbollistët shqiptarë urojnë festën e Bajramit Futbollistët shqiptarë urojnë festën e Bajramit
Liverpooli favoritë për transferimin e Chamberlain Liverpooli favoritë për transferimin e Chamberlain
Milan e Barcelona “luftë” për sulmuesin Portos Milan e Barcelona “luftë” për sulmuesin Portos
Messi nuk e përjashton mundësinë e transferimit në Kinë Messi nuk e përjashton mundësinë e transferimit në Kinë
Trajneri i kombëtares, Inzaghit i ofrohen 480 mijë euro në vit Trajneri i kombëtares, Inzaghit i ofrohen 480 mijë euro në vit
Kukësi kurdisi miqësoren e parë, u mposht 7-0 Kukësi kurdisi miqësoren e parë, u mposht 7-0
Fiorentina pranon ulje çmimi, Valero shumë afër Interit Fiorentina pranon ulje çmimi, Valero shumë afër Interit
Reali i ofron Mbappes vend titullari në formacion, largojnë njërin nga ‘BBC’ Reali i ofron Mbappes vend titullari në formacion, largojnë njërin nga ‘BBC’
Chelsea ofron Azpilicuetan plus para për Alex Sandron Chelsea ofron Azpilicuetan plus para për Alex Sandron
Real Madridi refuzon Ibrahimovicin Real Madridi refuzon Ibrahimovicin
Marseille transferon sulmuesin e Monacos (Foto) Marseille transferon sulmuesin e Monacos (Foto)