Ish bashkëshorti i ‘Gylserenit’ komenton përplasjen mes aktores dhe ‘Xhihanit’ Ish bashkëshorti i ‘Gylserenit’ komenton përplasjen mes aktores dhe ‘Xhihanit’
Bebe Rexha e mban flamurin shqiptar në një vend të çuditshëm (Foto) Bebe Rexha e mban flamurin shqiptar në një vend të çuditshëm (Foto)
Xhensila Pere prononcohet mbi shtatzëninë (Foto) Xhensila Pere prononcohet mbi shtatzëninë (Foto)
Shikoni shtëpinë përallore të Almeda Abazit dhe ‘Çenarit’ (Foto) Shikoni shtëpinë përallore të Almeda Abazit dhe ‘Çenarit’ (Foto)
Majk sheh tmerrin me sy, i shpëton vdekjes në aeroplan (Foto) Majk sheh tmerrin me sy, i shpëton vdekjes në aeroplan (Foto)
Kendall pozon në stilin e Monroe, por ekspozon gjoksin (Foto) Kendall pozon në stilin e Monroe, por ekspozon gjoksin (Foto)
Brenda rezidencës luksoze që Nasri e shiti për 6.65 milionë euro (Foto) Brenda rezidencës luksoze që Nasri e shiti për 6.65 milionë euro (Foto)
Anjeza me të brendshme mbi krevat duke ngrënë pica (Foto) Anjeza me të brendshme mbi krevat duke ngrënë pica (Foto)
Vallëzimi i Labit me këngëtaren Tringa Kay (Video) Vallëzimi i Labit me këngëtaren Tringa Kay (Video)
Ermali lavdëron Erën (Foto/Video) Ermali lavdëron Erën (Foto/Video)
Vajza e Eminemit tash është 21 vjeçe dhe ka gjetur të dashur, shikoni dukjen e saj (Foto/Video) Vajza e Eminemit tash është 21 vjeçe dhe ka gjetur të dashur, shikoni dukjen e saj (Foto/Video)
Milioneri nga Kosova që ka koleksion automjetesh në vlerë prej 3.5 milionë franga (Foto/Video) Milioneri nga Kosova që ka koleksion automjetesh në vlerë prej 3.5 milionë franga (Foto/Video)
Dikur ekstravagante dhe joshëse, Pamela tash duket e thjeshtë (Foto) Dikur ekstravagante dhe joshëse, Pamela tash duket e thjeshtë (Foto)
Arbana pëlqen fotomontazhin ku shfaqet e kapur për dore me DiCaprion (Foto) Arbana pëlqen fotomontazhin ku shfaqet e kapur për dore me DiCaprion (Foto)
Gruaja e Xhemailit pozon në plazh dhe vë në plan të parë asetin më të njohur – gjoksin (Foto) Gruaja e Xhemailit pozon në plazh dhe vë në plan të parë asetin më të njohur – gjoksin (Foto)
‘Çenari’ vallëzon nën ritmet e muzikës shqipe dhe i falënderon fansat shqiptarë (Video) ‘Çenari’ vallëzon nën ritmet e muzikës shqipe dhe i falënderon fansat shqiptarë (Video)
Luana Vjollca akuzon Kim Kardashianin për kopjim (Foto) Luana Vjollca akuzon Kim Kardashianin për kopjim (Foto)
Antonio Banderas kurohet pas sulmit në zemër Antonio Banderas kurohet pas sulmit në zemër
Bebe Rexha shkëlqen në koleksionin pranveror 2017 për revistën LeFair (Foto) Bebe Rexha shkëlqen në koleksionin pranveror 2017 për revistën LeFair (Foto)
Samanta mahnitëse në fustan transparent (Foto) Samanta mahnitëse në fustan transparent (Foto)