Arrestohet ‘tmerri’ i Durrësit Arrestohet ‘tmerri’ i Durrësit
Aktakuzë për vrasje në tentativë Aktakuzë për vrasje në tentativë
Policia konfiskon granatën e dorës në Kodrën e Trimave Policia konfiskon granatën e dorës në Kodrën e Trimave
Në Kodrën e Trimave sulmohet një shtëpi me granatë dore (FOTO) Në Kodrën e Trimave sulmohet një shtëpi me granatë dore (FOTO)
Malishevë, pasagjeri kërcen nga vetura Malishevë, pasagjeri kërcen nga vetura
Mbante pa dëshirë një femër në banesë, arrestohet Mbante pa dëshirë një femër në banesë, arrestohet
Një person arrestohet në Zveçan për keqpërdorim të pozitës zyrtare Një person arrestohet në Zveçan për keqpërdorim të pozitës zyrtare
Aksidenti në Sllatinë, vdes një femër në QKUK Aksidenti në Sllatinë, vdes një femër në QKUK
Arrestohet pejani për posedim marihuane Arrestohet pejani për posedim marihuane
Sekuestrohen 5 kg marihuanë në Prishtinë Sekuestrohen 5 kg marihuanë në Prishtinë
Arrestohet në dasmë Arrestohet në dasmë
Sokol Zogaj flet për sulmin dhe të dyshuarit: Ditëve të fundit, dikush më përcillte (Video) Sokol Zogaj flet për sulmin dhe të dyshuarit: Ditëve të fundit, dikush më përcillte (Video)
Vozitje në kah të kundërt në Prishtinë (Video) Vozitje në kah të kundërt në Prishtinë (Video)
Gjashtë të vdekur në komunikacion në gusht, për një ditë shqiptohen dymijë gjoba (Video) Gjashtë të vdekur në komunikacion në gusht, për një ditë shqiptohen dymijë gjoba (Video)
Dy fëmijë mbyten në liqenin e Shkodrës Dy fëmijë mbyten në liqenin e Shkodrës
Një i vdekur në një aksident trafiku në Podujevë Një i vdekur në një aksident trafiku në Podujevë
Digjet një lokal në Dragash Digjet një lokal në Dragash
Sekuestrohet drogë në Vushtrri Sekuestrohet drogë në Vushtrri
E rrahin keq, bëhet për spital E rrahin keq, bëhet për spital
Policia arreston një person për vrasjen në Ratkoc të Rahovecit Policia arreston një person për vrasjen në Ratkoc të Rahovecit