Edhe Melihate Tërmkolli për një qeveri gjithëpërfshirëse Edhe Melihate Tërmkolli për një qeveri gjithëpërfshirëse
AAK nuk siguron se nesër zgjidhet kryetari i Kuvendit AAK nuk siguron se nesër zgjidhet kryetari i Kuvendit
“PAN synon zgjedhjet, zgjidhja është qeveria kalimtare” “PAN synon zgjedhjet, zgjidhja është qeveria kalimtare”
Veseli e Haradinaj sërish problem me numrat Veseli e Haradinaj sërish problem me numrat
Ilir Deda: Ky është kushti ynë për të hyrë në qeveri Ilir Deda: Ky është kushti ynë për të hyrë në qeveri
Edhe Nisma mbështet Bekim Jasharin për kryetar komune Edhe Nisma mbështet Bekim Jasharin për kryetar komune
Kolegji AAB përmbylli edicionin e parë të Shkollës Verore Ndërkombëtare për Demokraci dhe Zhvillim Kolegji AAB përmbylli edicionin e parë të Shkollës Verore Ndërkombëtare për Demokraci dhe Zhvillim
Këta janë 38 kandidatët e AAK-së për Asamble Komunale në Pejë Këta janë 38 kandidatët e AAK-së për Asamble Komunale në Pejë
Limaj: Nesër do të jemi në Kuvend Limaj: Nesër do të jemi në Kuvend
‘Daut Haradinajn e pret arrestimi, Ramushi dhe Thaçi, dëshmitarë’ (Foto) ‘Daut Haradinajn e pret arrestimi, Ramushi dhe Thaçi, dëshmitarë’ (Foto)
PDK do të marr pjesë në vazhdimin e seancës konstituive PDK do të marr pjesë në vazhdimin e seancës konstituive
PDK: Shpend Ahmeti dhe VV bëjnë politikë dhe biznes me leje ndërtimore (Dokument/Foto) PDK: Shpend Ahmeti dhe VV bëjnë politikë dhe biznes me leje ndërtimore (Dokument/Foto)
Islam Pacolli mohon se ka një vendim kundër koalicionit me PAN Islam Pacolli mohon se ka një vendim kundër koalicionit me PAN
Zyrtare, nesër vazhdimi i seancës konstituive Zyrtare, nesër vazhdimi i seancës konstituive
Gjenerali çek paralajmëron BE-në: Kujdes nga terroristët e Ballkanit Gjenerali çek paralajmëron BE-në: Kujdes nga terroristët e Ballkanit
Kurteshi: Aktivistët e Vetëvendosjes u mbajtën në arrest shtëpiak pa faj Kurteshi: Aktivistët e Vetëvendosjes u mbajtën në arrest shtëpiak pa faj
KMDLNJ kërkon zhbllokim të situatës ose zgjedhje të jashtëzakonshme KMDLNJ kërkon zhbllokim të situatës ose zgjedhje të jashtëzakonshme
Caktohet masa e paraburgimit për të kërkuarin nga Hungaria Caktohet masa e paraburgimit për të kërkuarin nga Hungaria
Soren Jessen-Petersen telegram ngushëllimi për vdekjen e ish-kryeministrit Rexhepi Soren Jessen-Petersen telegram ngushëllimi për vdekjen e ish-kryeministrit Rexhepi
Bahtiri shkarkon Fidan Ademin pas skandalit me foto me kallashnikov Bahtiri shkarkon Fidan Ademin pas skandalit me foto me kallashnikov