0Shares

Interi ka vazhduar aktivitetin deri në mbyllje të afatit kalimtar të janarit në Serie A.

Portieri i Lazios, Juan Pablo Carrizo, do të luajë në Giuseppe Meazza në pjesën e mbetur të sezonit, pasi zikaltrit kanë siguruar shërbimet e tij në formë huazimi.

Po ashtu, Nerazzurrët ia kanë dhënë Atalantas sulmuesin e ri kroat, Marko Livaja, në formë huazimi deri në fund të sezonit aktual. /Telegrafi/

Të Ngjajshme

Portali Telegrafi ka kënaqësinë t'u ofrojë forum të lirë për komente dhe diskutim. Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me përjashtim të menjëhershëm nga komentimi. Ju lutem lexoni rregullat këtu.

Shfaq Komentet (0)