0Shares

Mesfushori i Manchester Unitedit, Michael Carrick, gjatë ndeshjes kundër Queens Park Rangers, u përcoll me një këngë që e krahasonte atë me legjendën Paul Scholes nga tifozët e Djajve të Kuq.

“Scholes është një legjendë, kështu që nuk e di nëse ky krahasim ishte i duhuri, por ishte kënge e mirë dhe më pëlqeu shumë”.

“Gjithmonë është mirë të dëgjosh krahasime me lojtarë të tille. Paul është i mirë sa më s’ka dhe ka qenë gjithmonë i tillë gjatë tërë karrierës së tij”, ka thënë Carrick për Sky Sports. /Telegrafi/

Të Ngjajshme

Portali Telegrafi ka kënaqësinë t'u ofrojë forum të lirë për komente dhe diskutim. Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me përjashtim të menjëhershëm nga komentimi. Ju lutem lexoni rregullat këtu.

Shfaq Komentet (0)