0Shares

Mbrojtësi i Juventusit, Martin Caceres, ka thënë se nuk ka asnjë arsyetim për humbjen e Bianconerëve ndaj Romës.

“Nuk më pëlqeu fare ndeshja. Nuk ishim në formën tonë më të mirë dhe kur kjo ndodh atëherë ne bëjmë gabime”.

“Nuk e di nëse ishim të lodhur apo diçka tjetër, por ne nuk duhet të gjejmë arsyetime. Ne jemi Juventusi. Kur ju ta vishni këtë fanellë, nuk vlejnë arsyetimet”.

“Tash ne duhet të punojmë gjatë javës dhe të mundohemi ta kuptojmë se çfarë shkoi mbrapsht”, ka thënë Caceres. /Telegrafi/

Të Ngjajshme

Portali Telegrafi ka kënaqësinë t'u ofrojë forum të lirë për komente dhe diskutim. Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me përjashtim të menjëhershëm nga komentimi. Ju lutem lexoni rregullat këtu.

Shfaq Komentet (0)