0Shares

Teksa pritet që të lansohet modeli P1 LM, është lansuar një video që e tregon një McLaren në shtegun e garave.

Kjo ngjarje është zhvilluar gjatë vitit të kaluar, në Goodwood Festival of Speed, transmeton Telegrafi.

Më poshtë mund të shihni eksperiencën e pilotit të P1-shit, gjatë ngasjes me shpejtësi të madhe të veturës me 986 kuajfuqi.

Në anën tjetër, bëhet e ditur se edhe modeli i ri do të jetë 3.8-litra turbo dyshe, por nuk bëhen të ditura detajet rreth shpejtësisë. /Telegrafi/

Të Ngjajshme

Portali Telegrafi ka kënaqësinë t'u ofrojë forum të lirë për komente dhe diskutim. Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me përjashtim të menjëhershëm nga komentimi. Ju lutem lexoni rregullat këtu.

Shfaq Komentet (0)