0Shares

Aktori britanik, Russell Brand, nuk e ka përjashtuar mundësinë që të martohet përsëri, edhe pse ai është ndarë nga bashkëshortja e parë kohë më parë.

Aktori i “Arthur” thotë se ai është i hapur për një martesë të re për herë të dytë në jetën e tij, edhe pse martesa e tij me Katy Perryn dështoi.

“Ndoshta do të martohem përsëri, nëse takoj mashkullin, ose femrën e duhur”, ka thënë Brand për E! News. /Telegrafi/

Të Ngjajshme

Portali Telegrafi ka kënaqësinë t'u ofrojë forum të lirë për komente dhe diskutim. Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me përjashtim të menjëhershëm nga komentimi. Ju lutem lexoni rregullat këtu.

Shfaq Komentet (0)