0Shares

Një romancë e re po lind? Nuk ka asgjë mes Gagas dhe Cooper, ata janë thjesht duke punuar për projektin më të fundit të këngëtares, “A Star is Born”.

Çifti i aktorëve janë fotografuar gjatë një skene romantike prej rokerësh të vërtetë, me xhupa lëkure dhe motor teksa puthen.

Filmi lidhet me rritjen në karrierë të një femre, ndërkohë që pengohet nga prindërit. Gaga është në rol kryesor si Ally, ndërsa Cooper, i cili është gjithashtu dhe regjisor i filmit, është në rolin e të dashurit të saj.

Filmi pritet të dalë në ekranin e madh më 18 Shtator. /inTV/Telegrafi/

Të Ngjajshme

Portali Telegrafi ka kënaqësinë t'u ofrojë forum të lirë për komente dhe diskutim. Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me përjashtim të menjëhershëm nga komentimi. Ju lutem lexoni rregullat këtu.

Shfaq Komentet (0)