0Shares

Këngëtari i mirënjohur shqiptar, Blero Muharremi, ka konfirmuar pjesëmarrjen në spektaklin e talentëve të këndimit, Albanian Star.

Spektakli i cili së shpejti fillon transmetimin në RTK, Vizion Plus dhe Alsat M tashmë ka hapur audicionet.

Blero me anë të një postimi në rrjetin social Instagram ka konfirmuar se është pjesë e këtij spektakli.

Publikohen datat dhe lokacionet për audicionet e Albanian Star Publikohen datat dhe lokacionet për audicionet e Albanian Star

Ai nuk ka precizuar nëse do të jetë anëtar jurie apo do të ketë rol tjetër, megjithatë kjo mbetet që të konfirmohet ditëve në vijim bashkë me protagonistët tjerë të këtij spektakli.

Albanian Star është format i ri televiziv për talentët e këndimit, aplikimet e të cilit kanë filluar në faqen zyrtare albanianstar.com. /Telegrafi/

Audicionet kanë filluar! Jetoje ëndrrën duke prekur skenat e mëdha – apliko në AlbanianStar.com! #AlbanianStar #ComingSoon #TiJeStar

A post shared by bleromuharremi (@bleromuharremi) on May 18, 2017 at 6:06am PDT

Të Ngjajshme
Shfaq Komentet (0)