0Shares

Ushtruesi i detyrës i ministrit për zhvillim ekonomik, Blerand Stavileci, ka zgjedhur një mënyrë të veçantë për të festuar ditën e fëmijëve.

Ai është parë në qendrën e tenisit në Prishtinë, me fëmijët e tij dhe të tjerë duke luajtur tenis.

Një pasion i pa shuar i ministrit sporti, e në veçanti tenisi, që tash ai e shfrytëzoi për të promovuar se sporti është rruga që duhet të ndjekin fëmijët.

Vet Stavileci vazhdon të drejtojë më sukses klubin e basketbollit të Prishtinës ku si president ka udhëhequr klubin e kryeqytetit drejt dhjetëra trofeve. /Telegrafi/

A post shared by Blerand Stavileci (@blerandstavileci7) on Jun 1, 2017 at 10:47am PDT

Të Ngjajshme

Portali Telegrafi ka kënaqësinë t'u ofrojë forum të lirë për komente dhe diskutim. Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me përjashtim të menjëhershëm nga komentimi. Ju lutem lexoni rregullat këtu.

Shfaq Komentet (0)