0Shares

Tashmë është bërë e zakonshme që ta shohim këngëtaren shqiptare, Bleona Qereti, nëpër evenimentet e mëdha botërore të muzikës.

33-vjeçarja, e cila është duke u përpjekur të ndërtojë famë edhe jashtë kufijve shqipfolëse, ka qenë e pranishme në ceremoninë e 55-të të ndarjes së çmimeve Grammy në Los Angeles.

Këngëtarja ende nuk ka arritur të depërtojë me këngët e saj në tregun amerikan, përkundër se vazhdon të jetë e përkushtuar në karrierën e saj ndërkombëtare. /Telegrafi/

Të Ngjajshme

Portali Telegrafi ka kënaqësinë t'u ofrojë forum të lirë për komente dhe diskutim. Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me përjashtim të menjëhershëm nga komentimi. Ju lutem lexoni rregullat këtu.

Shfaq Komentet (0)