0Shares

Dy të vegjlit Andrew dhe Ryan, binjakët dy vjeçar nga Florida, ishin gjithmonë të lodhur – sikur nuk kishin fjetur tërë natën.

Në të vërtetë ishte kjo arsyeja që ata ndjeheshin kështu, përcjell bw.

Dhe kanë qenë kamerat e shtëpisë ato që i kanë treguar babait Jonathan dhe nënës Susana, se të dy vogëlushët kalonin tërë natën duke bërë ‘festë’ në dhomën e tyre të gjumit.

Filmimi i publikuar nga çifti është transmetuar nga mediat kryesore amerikane, duke u bërë shumë shpejt virale në ueb.

Të Ngjajshme

Portali Telegrafi ka kënaqësinë t'u ofrojë forum të lirë për komente dhe diskutim. Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me përjashtim të menjëhershëm nga komentimi. Ju lutem lexoni rregullat këtu.

Shfaq Komentet (0)