0Shares

Superylli amerikan, Beyonce, ka konfirmuar pas performancës së saj të suksesshme në Super Bowl se do të jetë në turne botëror që do të fillojë në prill dhe do të mbarojë në gusht.

Turneu “Mrs. Carter Show”, titull që vjen nga mbiemri i saj i martesës me reperin Jay-Z, ka bërë të ditur se do të jetë në turne botëror nga prilli e deri në gusht, duke filluar nga Evropa e duke e mbaruar me Amerikën Veriore.

Adhuruesit e Beyonces në Ballkan do të kenë mundësinë po ashtu që të përjetojnë nga afër atmosferën që ajo krijon.

Sllovenia, Kroacia dhe Serbia kanë datat e rezervuara për koncertin e Beyonces qysh në muajin prill dhe biletat për këto koncerte pritet që së shpejti të dalin në shitje. /Telegrafi/

Të Ngjajshme

Portali Telegrafi ka kënaqësinë t'u ofrojë forum të lirë për komente dhe diskutim. Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me përjashtim të menjëhershëm nga komentimi. Ju lutem lexoni rregullat këtu.

Shfaq Komentet (0)