0Shares

Ndonëse ka një kohë që janë ndarë, Bertani Asllani dhe Tamara Todevska janë parë përsëri në shoqëri të njëri-tjetrit duke rikthyer lidhjen e tyre, njofton Shqipmedia.

Arsyeja e ndarjes së tyre ishte pikërisht religjioni, pasi familjarët e Tamaras nuk kishin pranuar si dhëndër Bertanin, i cili i takon fesë myslimane.

Megjithatë, duket se dashuria mes tyre është më e madhe se besimi, saqë ka arritur të tejkalojë këtë pengesë. /Telegrafi/

Të Ngjajshme

Portali Telegrafi ka kënaqësinë t'u ofrojë forum të lirë për komente dhe diskutim. Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me përjashtim të menjëhershëm nga komentimi. Ju lutem lexoni rregullat këtu.

Shfaq Komentet (0)