0Shares

Gjysmë-maratona “Prishtina 2017” ka përfunduar.

Komiteti Olimpik i Kosovës ka konfirmuar fituesin e këtij edicioni të “Prishtina 2017”.

Vendin e parë e ka zënë garuesi nga Kenia, Bernard Muidi, përcjellë “Lajmi.net”.

Ai është shprehur i lumtur pas garës, duke e vlerësuar pozitivisht edhe organizimin.

Të Ngjajshme

Portali Telegrafi ka kënaqësinë t'u ofrojë forum të lirë për komente dhe diskutim. Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me përjashtim të menjëhershëm nga komentimi. Ju lutem lexoni rregullat këtu.

Shfaq Komentet (0)