0Shares

Sulmuesi francez, Karim Benzema, ka lëvduar sulmuesin e PSG-së, Zlatan Ibrahimovic, duke thënë që ai është fenomenal në Francë.

”Çfarë ai po bën në Francë, është fenomenale. Duket se gjithçka që ai po bën, po e bën me shumë pak mund, sikur nuk lodhet fare. Ai ka kualitet dhe një ekip që luan për të”.

”Është mirë për shikuesit, ne shohim ndeshje me shumë gola sepse mbrojtjet nuk janë shumë të forta”, ka thënë Benzema. /Telegrafi/

Të Ngjajshme

Portali Telegrafi ka kënaqësinë t'u ofrojë forum të lirë për komente dhe diskutim. Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me përjashtim të menjëhershëm nga komentimi. Ju lutem lexoni rregullat këtu.

Shfaq Komentet (0)