0Shares

Trajneri i Chelseat, Rafa Benitez, ka deklaruar se nuk ka kurrfarë presioni nga pronari Roman Abramovich pas fillimit të dobët në punën e re.

Spanjolli nuk ka shënuar asnjë fitore pas tri ndeshjesh, duke regjistruar dy barazime dhe një humbje, ndërsa mediat kanë filluar spekulimet se Abramovich mendon për trajner tjetër.

Benitez ka thënë se po kalon shumë kohë me punëdhënësin e tij dhe se të dy e kanë të qartë se skuadra po bën gabime, porse janë në kërkim të zgjidhjeve. /Telegrafi/

Të Ngjajshme

Portali Telegrafi ka kënaqësinë t'u ofrojë forum të lirë për komente dhe diskutim. Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me përjashtim të menjëhershëm nga komentimi. Ju lutem lexoni rregullat këtu.

Shfaq Komentet (0)