0Shares

Menaxheri i Chelseat, Rafa Benitez, është ndarë i kënaqur me paraqitjen e Fernando Torres në fitoren ndaj Wigan Athletic.

Benitez mendon se Torres ka përfituar nga mospërfshirja në përfaqësuesen e Spanjës, pavarësisht se lëshoi dy shanse të mira shënimi kundër Wiganit

“Ai duket i mprehtë. Ai kishte shumë influencë edhe në sulmin tonë. Ai ishte i pafat në fund, pasi ishte një mbrojtje e mirë nga portieri. Ai bëri një punë të mirë për skuadrën”, ka thënë Benitez. /Telegrafi/

Të Ngjajshme

Portali Telegrafi ka kënaqësinë t'u ofrojë forum të lirë për komente dhe diskutim. Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me përjashtim të menjëhershëm nga komentimi. Ju lutem lexoni rregullat këtu.

Shfaq Komentet (0)