0Shares

Menaxheri i Chelseat, Rafa Benitez, pas humbjes prej 2-0 nga Manchester City, ka thënë se Blutë duhet të vazhdojnë edhe më tej garën për top katërshen e Ligës Premier.

“Ju thash edhe para ndeshjes se edhe nëse fitojmë përsëri do të duhet të luftojmë deri në fund”.

“Edhe pse nuk fituam është saktësisht e njëjta situatë. Duhet të vazhdojmë luftën deri në fund”, ka thënë Benitez për Sky Sport. /Telegrafi/

Të Ngjajshme

Portali Telegrafi ka kënaqësinë t'u ofrojë forum të lirë për komente dhe diskutim. Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me përjashtim të menjëhershëm nga komentimi. Ju lutem lexoni rregullat këtu.

Shfaq Komentet (0)