0Shares

Menaxheri i Chelseat, Rafa Benitez, ka paralajmëruar lojtarët e tij nga Corinthians, derisa ata përgatitet të përballen me skuadrën braziliani për finalen e Kupës Botërore të Klubeve.

“Kurrë nuk mund të jeni të bindur në fitore kur luani në një finale, pasi gjithçka mund të ndodhë. Ne kemi një ekip të mirë dhe kemi përvojë po ashtu, por ne duhet të fitojmë kundër çdo skuadre”.

“Corinthians do të jetë vështirë, dhe ekipet braziliane janë ekipe të mira. Ne jemi të gatshëm dhe mund ta bëmë, por ne duhet ta luajmë ndeshje”, ka thënë Benitez. /Telegrafi/

Të Ngjajshme

Portali Telegrafi ka kënaqësinë t'u ofrojë forum të lirë për komente dhe diskutim. Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me përjashtim të menjëhershëm nga komentimi. Ju lutem lexoni rregullat këtu.

Shfaq Komentet (0)